About 2

About Alpha Color

Best Printing Services

Alpha Color provides a range of timely, high-quality and cost-effective printing and document services using environmentally friendly materials. Our specialist staff can advise you on all your printing needs, from design to the finished product.

0%
Lorem Ipsum
0%
Mauris Mollis
0%
Donec Luctus
0%
Nulla facilisi

High-quality printing at affordable prices

To grow your business you need to promote your business. We can print and produce a wide variety of marketing materials with professional results. Whatever size project you have to tackle, you can count on our experts every step of the way.

Download Price List
REFERANSLAR

Bizi Tercih Edenler Ne Diyor?

Alpha Color did an incredible job in creating our new marketing & sales pieces. Their prices are very competitive, and their quality is excellent.

Epig Mimarlık

Alpha Color has consistently demonstrated the ability to provide quality work at a competitive price. We can always rely on them to have our printing completed on time.

Türkerler

“Thank you for the excellent service on the brochure reprints and the new display posters. I really appreciate your fine quality, speed and low price.”

Alfemo

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Elektronik ortamda hazırlanmış tasarımlar ve fotoğrafların, gelişmiş baskı teknolojileri sayesinde, el değmeden, kaliteli ve hızlı bir şekilde yapılan baskı tekniğine dijital baskı denir. Oldukça ekonomiktir ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu baskı tekniğinde kullanılacak tasarımlar, Photoshop, Illustrator ve Corel gibi bilgisayar programları ile hazırlanabilir.

Fon Dijital Baskı Merkezi olarak her türlü baskıya hazır dökümanları, A/0 Plotter, katalog, afiş, broşür, vs. baskıları yapabiliyoruz.

Yüksek kalitede çıkış elde etmek için baskı yapılacak çalışmalarınızı yüksek çözünürlüklü dosya formatlarında göndermelisiniz. ( PDF, TIF, vektör dosya formatları. ) Çok sayfalı katalog, broşür vb. çalışmalarınızı ise sıralı PDF dokümanı olarak yollayabilirsiniz.

U.V. (ultraviole) baskı tekniği, güneş ışığına dayanıklı ve kuruma süresi az olan bir baskı tekniğidir. Boyanın 1 saniyeden daha kısa sürede inmesiyle birlikte kuruma süresi çok azdır ve güneş altında solma gibi sorunları ortadan kaldırır. UV Baskı sudan etkilenmez ve standart (konvansiyonel) ofset baskı ile basılan ürünlere göre daha kalitelidir.

Uzman grafikerlerimiz ile sizlere tasarımınız olmasa dahi tasarım konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Kartvizit - Katalog - Broşür v.b. diğer her konuda grafik desteği sağlıyoruz.

İşlerinizi olabildiğince hızlı bir şekilde teslim etmeye çalışıyoruz. Bu süre işinizin yoğunluğu ve boyutuna göre değişmektedir.

Hizmetlerimiz