Uygulamakta olduğumuz uv baskı tekniği, güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklı bir özellik sunan ve hızlı kuruma durumuna sahip olan özel ve kaliteli bir baskı tekniğidir. Bu sayede güneş ışınları yüzünden solma, renklerde sararma gibi bir durum ile karşılaşılmaz ve özellikle açık havada uzun süre kullanılabilirler. Hatta uv dijital baskı sudan dahi etkilenmeyen bir yapıya sahip olduğundan uv baskı sayesinde yağmur sularından bile etkilenmeyen bir malzemeye sahip olabilirsiniz. Tüm bu olumlu özellikleri göz önünde bulundurularak uv baskı müşterilerimiz tarafından çoğu zaman tercih sebebi olmakta ve uzun süre kullanılmaktadır.

Çalışmalarını yüksek teknolojiye sahip makinelerimiz ve uzman kadromuzla yürütmekte olduğumuz uv baskı işleri hem sert hem de yumuşak olan yüzeylere uygulanabilmektedir.

Şirketimiz uv baskı işlemlerinde sürekli olarak tercih edilmekle birlikte çok sayıda devamlı müşterimiz vardır. İzmir’de UV Baskı hizmeti almak istiyorsanız ve uygun uv baskı fiyatları ile yüksek kaliteye sahip bir uv baskı çalışması yaptırmak istiyorsanız şirketimiz Fon Dijital ile şimdi irtibata geçebilirsiniz.

Uv Baskı Fiyatları

Yapılan işin sayısı ve büyüklüğüne göre uv baskı fiyatları adil hesaplama sistemimiz ile değişkenlik göstermektedir. Fakat firmamız genel olarak bakıldığında uygun uv baskı fiyatları ile hizmet vermekte ve her zaman bu yönde çalışmalarını sürdürmektedir. Güncel fiyatlarımızı öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz.

Uv Baskı Sistemi Nasıl Çalışır?

Uv baskı sisteminde öncelikle uv baskı yapan makinamızın üzerinde bulunan kafalar, boyayı basılacak malzemeye püskürtür. Kafaların üzerinde yer alan ağızlardan çıkmakta olan mikro boya tanecikleri malzemeye ulaşır ulaşmaz uv ışınlar sayesinde çok hızlı bir kuruma gerçekleşir, daha 1 saniye bile geçmeden boyalar kurumaya başlar. Bu sistemle uv baskı yapılan çalışmalar uv baskı makinesinden çıkar çıkmaz kullanıma hazır duruma gelir.